Oferta

RYTUAŁ
GUA SHA

Za pomocą techniki GUA SHA można poprawić wygląd twarzy i ciała, stosując odpowiednie formy masażu, preparaty i specjalne kamienne płytki. Odprowadzenie nadmiaru limfy do węzłów chłonnych oraz poprawa ukrwienia skóry to czynniki, dzięki którym cera nabiera zdrowego wyglądu, twarz zyskuje efekt liftingu, a całe ciało staje się gładsze, jędrne, wolne od napięć mięśniowych. Półtoragodzinny rytuał upływa w kojącej atmosferze, pozwala odpocząć od codzienności i skupić się wyłącznie na sobie.

Podczas rytuału GUA SHA używam delikatnych olejków eterycznych, które zmiękczają skórę. Do opracowywania twarzy i poszczególnych części ciała stosuję zestaw kamiennych płytek z różowego kwarcu, których brzegi są odpowiednio uformowane. Wykonywanie płytkami ruchów kolistych oraz delikatnie rozcierających wpływa na redukcję zmarszczek, obrzęków twarzy i powiek, otwieranie zatkanych porów, a podczas zabiegów na ciało – redukcji bólu mięśni i stawów, regeneracji sił. To zabieg wszechstronny, pomaga również na bezsenność, poprawia odporność.

Działanie odmładzające, profilaktyczne przeciwstarzeniowe przemawia do osób chcących zadbać o urodę, natomiast korzyści jest znacznie więcej, dlatego wśród wskazań znajdują się liczne problemy dotyczące skóry, mięśni, układu krążenia, układu wydalniczego i innych.

Do głównych przeciwwskazań zaliczyć należy ciążę oraz menstruację, zakrzepowe zapalenie żył, otwarte rany. Rytuał przeprowadzam po rozmowie, która ma na celu ustalenie wszelkich okoliczności, będących przeciwwskazaniem do wykonania GUA SHA.

Adrianna Butkiewicz

Rezerwacja

Sprawdź wolne
terminy

Oferta

Zobacz inne Nasze
zabiegi

Projekt i wykonanie gogler.pl

Menu