Oferta

MASAŻ
LECZNICZO-RELAKSACYJNY

Z połączenia znanych wcześniej dwóch technik masażu powstała jedna, której bliska jest koncepcja holistycznego traktowania ciała i duszy. To masaż leczniczo-relaksacyjny, w którym kojąca moc dotyku dopełniana jest przez oddziaływanie masażem na przyczyny konkretnych dolegliwości czy schorzeń. Dzięki temu podczas każdej sesji można skorzystać z pełnej gamy kojących doznań, a jednocześnie zadbać o zdrowie, sylwetkę, kondycję. Technika masażu dobierana jest zawsze indywidualnie, bazuje na skutecznych metodach manualnych.

Właściwości lecznicze masażu dotyczą między innymi redukowania bólu różnego pochodzenia, napięć mięśniowych, poprawy krążenia krwi i limfy, a tym samym eliminowania obrzęków oraz skuteczniejszego usuwania produktów przemiany materii. Poza oddziaływaniem na poszczególne partie ciała, jest to również masaż całościowy, zapewniający swobodny przepływ energii. Właściwości relaksacyjne wynikają z kojącej mocy dotyku, umiejętnego wpływania na mięśnie, które wymagają rozluźnienia. Połączenie relaksu i terapii jest chętnie wybierane w gabinecie Papillon.

Na masaż leczniczo-relaksacyjny warto zdecydować się zawsze wtedy, gdy chcesz oderwać się od codziennych obowiązków i trosk, zadbać o siebie, zainwestować w dążenie do harmonii pod wpływem dotyku, a jednocześnie zniwelować ból, obrzęki, napięcia.

Przeciwwskazania: choroby przebiegające z wysoką temperaturą, stany zapalne skóry, świeże urazy, choroby serca, choroby przewlekłe. Dokładnych informacji udzielam zawsze przed pierwszą sesją masażu, dbam o Twoje bezpieczeństwo.

Adrianna Butkiewicz

Rezerwacja

Sprawdź wolne
terminy

Oferta

Zobacz inne Nasze
zabiegi

Projekt i wykonanie gogler.pl

Menu