Oferta

MASAŻ
INTUICYJNY

To sposób na spokój, relaks, wyciszenie. Masażowi intuicyjnemu poddawane jest całe ciało, co wpisuje się w koncepcję holistycznego traktowania każdej osoby. Najlepszym „narzędziem” są tutaj dłonie i przedramiona doświadczonej masażystki oraz ruch wykonywany podczas każdej sesji – masaż intuicyjny odbywa się w tańcu. Gładzone i uciskane w rytm kojącej muzyki ciało to płynne, swobodne rozluźnianie napiętych mięśni, przekazywanie energii, pobudzanie skóry do samoczynnych procesów przemiany.

Podczas masażu intuicyjnego wykorzystuję różne techniki oddziaływania manualnego na ciało. Znajomość tych technik sprawia, że osoba masowana czuje się swobodnie, odczuwa kojącą atmosferę. W rezultacie każda chwila ze spędzonej na masażu godziny przyczynia się do poprawy kondycji skóry i usprawnienia ciała, co przekłada się na dobre samopoczucie jeszcze długo po każdej sesji. Dodatkiem są między innymi delikatne olejki aromaterapeutyczne, które czynią dotyk masażysty jeszcze przyjemniejszym, a skórze zapewniają idealne odżywienie i nawilżenie.

Z dobrodziejstw masażu intuicyjnego warto skorzystać, gdy czujesz napięcie, masz nadmiar stresu, chcesz w spokoju poddać się kojącemu działaniu specjalistycznych technik manualnych, nabrać energii, zregenerować siły, odczuć rytm natury.

Przeciwwskazaniem są infekcje, choroby zakaźne i wirusowe, zaburzenia krążenia, nadciśnienie, niektóre choroby przewlekłe. O szczegółach informuję zawsze podczas pierwszego kontaktu i umawiania wizyty.

Adrianna Butkiewicz

Rezerwacja

Sprawdź wolne
terminy

Oferta

Zobacz inne Nasze
zabiegi

Projekt i wykonanie gogler.pl

Menu