Oferta

HOLLYWOOD
LIFTING MASSAGE

Skuteczne odmładzanie i ujędrnianie skóry to cel wykonywania HOLLYWOOD LIFTING MASSAGE. Podczas takiego masażu twarzy szyi i dekoltu, łączone są techniki, które uzupełniają się doskonale i pozwalają oddziaływać dotykiem na poprawę jędrności skóry, jej ukrwienia, poprawiają koloryt cery. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu, dzięki temu można – jak gwiazda Hollywood – w godzinę przygotować się nawet na największe wyjście o dowolnej porze. Przede wszystkim jednak można zadbać o siebie z pomocą profesjonalnej masażystki.

Zabieg ten dzieli się na cztery płynnie następujące po sobie etapy. W pierwszym z nich następuje redukowanie obrzęków i odprowadzanie toksyn z organizmu. To część drenująca, która usprawnia krążenie limfy, aby zredukować opuchliznę twarzy, w tym powiek. Drugi etap składa się z masażu odprężającego i rozluźniającego, bazuje na elementach Lomi Lomi. Część trzecia ma postać masażu intensywnie liftingującego, który wzmacnia mięśnie odpowiedzialne za jędrność i gęstość skóry. Całość zamyka połączenie dotyku odprężającego z technikami poprawiającymi ukrwienie i dotlenienie tkanek.

Rezultaty wzmacniane są poprzez zastosowanie odpowiednio dobranych olejków i preparatów. Z HOLLYWOOD LIFTING MASSAGE warto skorzystać, gdy chcesz szybko uzyskać spektakularny efekt ujędrnienia, odżywienia i poprawy kolorytu skóry.

Wśród przeciwwskazań znajdują się głównie zakażenia skóry, aktywny trądzik, stany zapalne jamy ustnej, gorączka. O szczegółach informuję zawsze przed umówieniem wizyty.

Adrianna Butkiewicz

Rezerwacja

Sprawdź wolne
terminy

Oferta

Zobacz inne Nasze
zabiegi

Projekt i wykonanie gogler.pl

Menu