Oferta

FACEMODELING

Facemodeling Białystok

Odmładzanie i modelowanie twarzy technikami manualnymi to wszechstronne podejście do kwestii ujędrniania skóry, poprawy jej kondycji. Bez inwazyjnych metod można osiągnąć efekt liftingu, skorygować owal twarzy, wyodrębnić i podkreślić poszczególne strefy. Odpowiednie działanie poprzez dotyk bazujący na połączeniu różnych technik masażu, a także zastosowanie indywidualnie dobranych preparatów pozwala dążyć do uzyskania długotrwałych efektów, widocznych zarówno po pierwszym zabiegu, jak też po zakończeniu kuracji FACEMODELINGU.

Podczas każdej sesji opracowuję manualnie zarówno skórę twarzy, jak też wnętrze jamy ustnej, co jeszcze dokładniej pozwala dotrzeć do mięśni odpowiedzialnych za wrażenie liftingu. Taki masaż tkanek wewnątrz jamy ustnej (interplastyczny) przynosi optymalne rezultaty. Dopełnieniem całości są elementy terapii czaszkowo-krzyżowej oraz akupresura twarzy, szyi i dekoltu. W ten sposób aktywowane są również pozostałe mięśnie i struktury odpowiedzialne za atrakcyjny, zdrowy wygląd twarz niezależnie od wieku osoby poddanej działaniu kuracji.

FACEMODELING polecam każdemu, kto chce wyglądać korzystniej, zredukować niedoskonałości, wzmocnić skórę twarzy, szyi i dekoltu, poprawić jej ukrwienie, nawilżenie, dotlenienie.

Z zabiegami należy się wstrzymać w przypadku stanów zapalnych oraz uszkodzeń skóry, stanów alergicznych, początku ciąży i pierwszych miesięcy karmienia oraz wszelkich stanów chorobowych zębów i zatok. Na wizytę należy umówić się po powrocie do zdrowia.

Adrianna Butkiewicz

Rezerwacja

Sprawdź wolne
terminy

Oferta

Zobacz inne Nasze
zabiegi

Projekt i wykonanie gogler.pl

Menu