Oferta

Zobacz całą naszą
ofertę

MASAŻ
PRZECIWOBRZĘKOWY

1 godz. 15 min

Masaż polega na dwukrotnym opracowywaniu głównych skupisk węzłów chłonnych składających się na całą kończynę objęta masażem.

150 zł

MASAŻ
ODCHUDZAJĄCY

1 godz.

Polega on na wykonywaniu intensywnego manualnego masażu, po którym następuje użycie drewnianego elementu niezbędnegodo przepchnięcia wszelkich produktów przemiany materii zruszonych podczas pracy manualnej w obrębie kończyn.

120 zł

MASAŻ
INTUICYJNY

1 godz.

To wyjątkowy masaż całego ciała skierowany do osób ceniących sobie ciszę, spokój, harmonię duszy i ciała. Zabieg wykonywany jest w tańcu, podczas którego masowane jest całe ciało dłońmi i przedramionami.

180 zł

MASAŻ
LECZNICZO-RELAKSACYJNY

1 godz.

Zabieg przeznaczony jest osobom, które borykają się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa lub innymi okolicami problematycznymi. Zastosowanie różnorodnych technik pozwala na pracę leczniczą przy jednoczesnym ogólnym działaniu relaksującym.

150 zł

MASAŻ
PRENATALNY

1 godz. 15 min

Masaż dedykowany kobietom w ciąży, które borykają się z różnymi dolegliwościami bólowymi.

190 zł

HOLLYWOOD
LIFTING MASSAGE

1 godz.

To unikalna metoda rozwiązywania problemów związanych ze starzeniem się skóry. Warto wypróbować tę zupełnie naturalną i nieinwazyjną metodę, która spowoduje, że będziesz wyglądała młodziej.

200 zł

RYTUAŁ
GUA SHA

1 godz. 30 min

GUA SHA to starożytna technika uzdrawiająca stosowana do swobodnego przepływu krwi i limfy oraz wzmacniania osłabionych mięśni co na twarzy daje efekt liftingu.

220 zł

FACEMODELING

2 godz.

Facemodeling Białystok

To manualna terapia estetyczna twarzy, która została stworzona przez polkę Anetę Hregorowicz-Gorlo z myślą o odmładzaniu i modelowaniu twarzy.

450 zł

Menu